PARA TRANSFERİ

Para transferi hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz!

Zolotaya Korona Hızlı Para Transferi

ZOLOTAYA KORONA( Koronapay, Altıntaç ), İNTELEXPRESS, RIA MONEY TRANSFER, PRIVATBANK MONEY TRANSFER, GCC REMIT ve SHIFT para transfer firmaların temsilciliğini yapmaktayız.

ULUSLARARASI PARA TRANSFERİ

Antalya'da Hızlı ve Güvenilir bir firma olan Zolotaya Korona ile, 7 yılı aşkın tecrübemizle saniyeler içerisinde para gönderim ve para ödeme işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Tahmininizden de Uygun Fiyatlarla, Antalya'dan 3 USD'den başlayan fiyatlarla para transferlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel Hizmet Kalitesi, Antalya'dan para gönderim ve Antalya'da para ödeme işlemlerinizi gerçekleştirmek için, uzman personelimiz ile hizmet vermekteyiz. Ve Daha Fazlası...

Çok yakında hesap açma, yurt içi para transferleri (EFT), yaygınlaşan gönderim ve ödeme ağımız ile hizmetinizde olacağız.

Zolotaya Korona sahip olduğu fark yaratan, inovatif teknik altyapısı; benimsediği müşteri odaklı hizmet yaklaşımı; kaliteden ödün vermeden sunduğu para transferi hizmetleri sunmaktadır.

Neden Biz, Banka ve diğer para transferi şirketlerinden daha ucuzdur. Alıcı komisyon ödemez.

Neden Biz, İsme para gönderimleriniz anında alıcısına ulaşır.

Neden Biz, Yurt dışında Türkmenistan, Russia, Georgia, Azerbaijan, Uzbekistan, Tajikistan, Kırgızistan, Moldova, Kazakistan vb ülkelere Gönderal, PG Paragram, Zolotaya Korona ve ist-pay ödeme sistemleri kapsamında Zolotaya Korona, KoronaPay ( Zolotaya Korona ), Ria Money transfer, Dahabshiil, Unistrem, Upt, Contact, Privatbank ve İntel Express ile 222 ülkede para transferi hizmeti alabilirsiniz.

Zolotaya Korona işlem limitleri nelerdir? Şubemizden anlık 40.000 TL, 10.000 USD ve 10.000 EURO limitler ile alıcının ismine para gönderilebilmektedir. Limitler ülkelere göre değişiklik göstermektedir.

Zolotaya Korona'dan gönderilen işlem iptal edilebilir mi? İsme gönderdiğiniz işlemlerinizi, alıcı parayı çekmediği sürece, şubemize gelerek iptal edebilirsiniz.

Zolotaya Korona'dan gönderilen işlemlerde düzeltme yapılabilir mi? İsme gönderdiğiniz işlemlerde alıcı parayı çekmediği sürece Şubemize gelerek değişiklik yapabilirsiniz.

Zolotaya Korona, 6493 sayılı kanun kapsamında HızlıPara Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.’nin 28.04.2019 tarih ve Temsilci Kodu: 833 07 00067 ile Antalya’da uluslararası para transferi faaliyeti yapan Junior Havacılık AŞ markasıdır.

Antalya Zolotaya Korona Zolotaya Korona, Ria Money Transfer, İnteliExpress, GCC Remit, Privat Money ve SHIFT ödeme ve gönderme sistemleri ile Antalya’da Yurt içi ve yurt dışına para gönderme ve para alma acentesidir.

Antalya’da Zolotaya Korona Hızlıpara Acentesi Junior Havacılık AŞ para gönderme ve ödeme hizmetlerinde, rekabetçi piyasa fiyatlarıyla nakit gönderme ve ödeme, banka havalesi gibi çeşitli ödeme seçenekleri sunar.

Antalya’dan para gönderme ve ödeme hizmeti sunan "Zolotaya Korona", olarak Rusya topraklarında, BDT ülkelerinde, Avrupa Birliği'nde ve diğer birçok ülkede hizmet vermektedir. ZOLOTAYA KORONA ( Koronapay Altıntaç ) Ödeme Sistemleri hesap açmadan hızlı para transferi hizmetidir.ZOLOTAYA KORONA ( Koronapay Altıntaç)

Ödeme Sistemleri ile Antalya’dan yurt dışına veya Antalya’ya yurt içine para gönderebilirsiniz. Ayrıca ailenize ve arkadaşlarınıza maddi destek sağlayabilirsiniz.

Zolotaya Korona (Koronapay.com), Antalya’da Zolotaya Korona – HızlıPara acentesi Junior Havacılık AŞ olarak bireylere binlerce işlem gerçekleştirmiştir.

Antalya’da Ria Money Transfer ile basit, güvenli uluslararası para transferi elde edebilirsiniz. Yepyeni Antalya Ria Para gönderme ve Antalya Ria Para ödeme uygulaması sayesinde, baştan aşağı yeniden tasarlanan sistemi hızlı, basit ve güvenli para transferi sağlamaktadır.

Güvenli ve güvenilir transferler ile Antalya’da Ria Money Transfer gönderme ve ödeme sitemi harika fiyatlar ve düşük ücretler sayesinde mutlu müşteriler elde etmiştir.

Antalya’da para gönderme konusunda uzmanlaşmış Zolotaya Korona,

İNTELİEXPRESS

Para Gönderme ve Ödeme Sistemi ile hızlı para transferi sunan bir acentedir.

İnteliExpress Zolotaya Korona Antalya Acentesi; AB, İngiltere, Gürcistan, Ukrayna ve diğer Sovyet sonrası ülkelere transfer yapan ilk Gürcü para transfer sistemini kullanarak para gönderme ve para ödeme yapmaktadır. Antalya’da INTELIEXPRESS dünya çapında 50'den fazla ülkede faaliyet göstermektedir ve yıldan yıla hızla büyümektedir.

Antalya’da GCC Remit Birleşik Krallık tarafından verilen (Yetkili Ödeme Kurumu) lisansına sahip GCC Exchange bir Küresel Para Transferi hizmet sağlayıcısıdır. GCC Remit Antalya Acentesi olan Zolotaya Korona, havale sisteminde hızlı ve güvenilir hizmet sağlama hedefine sahiptir.

GCC Remit Antalya, hızlı müşteri desteği ile yeni ödeme yöntemleri, yeni katma değerli ve verimli havale imkanları dahil olmak üzere kapsamlı ürün portföyü aracılığıyla küresel olarak insanlara hizmet vermeyi taahhüt eder.

GCC Remit Antalya acentesi Junior Havacılık AŞ sayesinde, paranızın dünya çapındaki sevdiklerinize güvenli, emniyetli ve zamanında teslim edilmesini sağlar.